محصولات داغ بازار

» سیستم های گیمینگ (رندرینگ)

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–16 از 24 نتیجه

» سیستم های گیمینگ (رندرینگ)

سیستم گیمینگ و رندرینگ


در دنیای پیشرفته امروز برای انجام امور مختلف، سیستم های کامپیوتری گوناگونی تولید و ساخته شده است. از این رو برای انجام پردازش های سنگین باید سراغ خرید سیستم های گیمینگ و رندر رفت. با توجه به پیشرفته تر شدن برنامه ها و بازی های گیمینگ، سیستم های قدرتمند تری وارد بازار شده اند.
با تخصصی تر شدن کارها و پیشرفت تکنولوژی، کامپیوتر های خانگی و اداری معمولی به صورت جدیدتری ساخته می شوند. برای خرید کیس های گیمینگ و طراحی رندرینگ می توانید با کارشناسان مجموعه جهان بازار تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سیستم گیمینگ


هدف اصلی سیستم ها و کیس های گیمینگ بالا بودن فرکانس پردازشی و گرافیکی است. و بالا بودن فرکانس پردازشی در این دو قطعه تاثیر بسزایی در اجرای برنام ها و نرم افزار های گرافیکی دارد. سیستم های گیمینگ در مقایسه با سایر کیس های رندرینگ و طراحی از نورپردازی ویژه ای برخوردار هستند.

سیستم رندرینگ


نوع دیگر از کیس های کامپیوتری به نام رندرینگ وجود دارد که از پردازنده و حافظه رم بالایی برخوردارند. کیس های رندرینگ برای اجرای تمام تر هر چه برنام های ساخت انیمیشن و موشن گرافیک ساخته شده اند. اجرای همزمان چندین برنامه روی دسکتاپ بدون وجود سیستم های رندرینگ قدرتمند کار دشواری است. خرید کیس رندرینگ برای افرادی که در حوزه آهنگسازی و مهندسی نیز فعالیت می کنند بسیار کاربردی است.