فیلتر براساس قیمت:

سیستم رندرینگ

این روزها برای تولید عموم محتوا های دیجیتالی از جمله عکس،طرح،بنر،لوگو،ویدیو و انیمیشن و مدل سازی، سیستم طراحی و سیستم رندرینگ به کار میرود. علت وجود دو نوع کیس در دسته بندی این کیس ها،تفاوت کاربرد و نیاز های سخت افزاری برنامه های مورد استفاده در آنهاست. سیستم های رندرینگ عموما سیستم هایی هستند که دارای سخت افزار قدرتمند میباشد، زیرا نرم افزار هایی که در امور رندرینگ به کار میروند عموما نیازمند به سخت افزاری میباشند که توان پاسخگویی در مدت زمانی معقول برای تولید محتوای تعیین شده را داشته باشند. سیستم های طراحی اما عموما مشخصات سخت افزای پایین تری نسبت به سیستم های رندریگ دارند، دلیل این امر عدم نیاز نرم افزار های مربوطه به پردازش های سخت افزاری سنگین است. برای مثال میتوان نیاز های سخت افزاری نرم افزار لومیون را با نرم افزار فوتوشاپ مقایسه کرد.

کیس رندرینگ اسمبل شده

کیس رندرینگ اسمبل شده چیست؟


کیس رندرینگ اسمبل شده به گونه ای طراحی و اسمبل میشوند که پاسخگوی نیاز های نرم افزار های مورد استفاده مصرف کننده باشد.البته لازم به ذکر است که زمان رندر در حالات مختلف بسته به سیستم انتخابی متغییر بوده و هرچه سیستم دارای سخت افزار قدرتمند تری باشد زمان رندر نیز کمتر خواهد بود. در سیستم رندرینگ معمولا تمامی سخت افزار ها در مراحل مختلف کار درگیر میشوند. البته در برخی مواقع رندر میتواند cpu محور یا gpu محور باشد. اما برای عدم بروز مشکل در حین کار با سیستم، بهتر است نوع سخت افزار های به کار رفته به گونه ای باشد که در انجام پروژه های مختلف پاسخگوی نیاز کاربر بوده باعث بروز مشکل نشود.
در سیستم رندرینگ، عدم بروز خطا بسیار مهم است،زیرا در حین رندر،کاربر قادر به ذخیره لحظه ای مقدار رندر شده ی پروژه ی در حال رندر نمیباشد، از طرفی برخی رندر ها بسیار زمان گیر میباشند.
از طرفی در صورت وجود پروژه های مختلف دیگر ، اهمیت صرفه جویی در زمان را امری حیاطی برای کاربر میسازد. لذا بروز هرگونه مشکل در حین رندر را میتوان یک فاجعه تلقی کرد. از این رو استفاده از بهترین برند ها و تست کامل قطعات آن برای تهیه این کیس ها بسیار حائز اهمیت میباشد.

کیس طراحی اسمبل شده چیست؟


کیس طراحی، از لحاظ ساختار سخت افزاری بسیار مشابه با سیستم رندرینگ میباشد، اما سخت افزار های به کار رفته در آن از قدرت کمتری برخوردار میباشند. این امر به این علت است که در نرم افزار های طراحی نیاز چندانی به قدرت سخت افزاری بالا نبوده و استفاده از قطعات با توان پردازشی بالا ، باعث اتلاف هزنیه میگردد.
در کیس های طراحی، به علت استفاده از نرم افزار های متفاوت با پیش نیاز های نرم افزاری مختلف، استفاده از قطعات به روز با سازگاری نرم افزاری بالا از مهمترین فاکتور هاست.
طول عمر و عملکرد این کیس یکی دیگر از ویژگی های کلیدی آن ها میباشد، زیرا بروز هرگونه اختلال در آنها میتواند باعث تاخیر در تحویل پروژه و یا کنسل شدن آن شود.


مزایای سیستم رندرینگ و سیستم طراحی اسمبل شده تیم جهان بازار چیست؟


سیستم های رندرینگ و سیستم های طراحی اسمبل شده جهان بازار، با سخت افزار های  معتبر ترین برند های  موجود در بازار تهیه شده و پس از طی مراحل تست کامل و تخصصی ، آماده تحویل میگردند.
این کیس ها با در نظر گرفتن نیاز های سخت افزاری کاربر در نرم افزار های مورد استفاده و میزان اهمیت سرعت رندر و همچنین بودجه ی درخواستی مصرف کننده تهیه میگردند.
رعایت نکات کلیدی در هنگام اسمبل و همچنین انتخاب قطعات با کفیت، باعث عدم بروز مشکلات احتمالی در کیس ها شده و همچنین آنهارا شامل گارانتی طلایی یکساله جهان بازار میسازد.

راهنمای خرید کیس طراحی و کیس رندرینگ


در تهیه کیس های طراحی و رندرینگ اسمبل شده، مهمترین فاکتور در نظر گرفتن نیاز های سخت افزاری برنامه های مورد استفاده مصرف کننده میباشد. دقت در تهیه سخت افزار های این کیس ها علاوه بر کارکرد مناسب آنها، باعث عدم اتلاف در هزینه ها میگردد. همچنین این کیس ها به گونه ای تهیه میشوند که قادر به پردازش بی وقفه به صورت طولانی و بدون بروز مشکل باشند.
مشخصات سخت افزاری اولیه برای کیس های رندریگ و طراحی به صورت زیر میباشد:


مادربرد سیستم رندرینگ معمولا از بهترین مادربرد های موجود نسبت به قیمت سیستم تهیه میشوند.در کیس رندرینگ اسمبل شده مادربرد نقش مهمی در عملکرد سیستم دارد. از آنجایی در این باندل ها نیازبه استفاده از بهترین قطعات ممکن میبشاد، باید از مادربرد هایی استفاده شود که با قطعات استفاده شده سازگار باشد.

در سیستم طراحی اسمبل شده، مادربرد های مورد استفاده به گونه ای انتخاب میشوند که علاوه بر سازگاری با قطعات اصلی، قابلیت ارتقا قطعات نیز وجود داشته باشد. علت این امر گسترش روز افزون نرم افزار های طراحی و نیاز های سخت افزاری آنها میباشد.


پردازنده های به کار رفته در سیستم  رندرینگ اسمبل شده عموما از سری پردازنده هایی هستند که قدرت پردازشی بالایی در عملکرد چند هسته ای را دارا میباشند. لازم به ذکر است در کیس های رندرینگ تعداد هست های پردازنده نیز حائز اهمیت زیادیست.
البته نسل پردازنده نیز در میزان کارایی آن بسیار موثر است زیرا کارایی هسته ها در نسل های بالاتر به مراتب بهتر است، از این رو باید در انتخاب پردازنده سیستم رندرینگ به نسل پردازنده دقت کرد.

پردازنده های موجود در سیستم طراحی اسمبل شده، عموما از قدرت پردازشی نسبتا بالایی برخوردار هستند. علت این امر نیازمند بودن کیس طراحی به اجرای هم زمان چند برنامه، بدون بروز مشکل میباشد. لازم به ذکر است در باندل طراحی به استفاده از پردازنده های با توان بسیار بالا نیازی نیست.


رم ها در کیس رندریگ اسمبل شده و کیس طراحی اسمبل شده عملکرد آن نقش بسزایی دارند. مقدار حافظه رم، سرعت رم و زمان پاسخ گویی رم در حالات مختلف در عملکرد کلی سیستم، به خصوص در حین رندر بسیار موثر است. علت این امر درگیر بودن دائم رم ها در تمامی عملیات پردازشی، چه در طراحی و چه در رندر میباشد.
برای کیس های رندرینگ علاوه بر فاکتور مقدار حافظه رم، سرعت رم دارای اهمیت بسیار زیادی است.
هرچه سرعت انقال رم بیشتر باشد، سرعت رندر گرفتن سیستم نیز بالاتر خواهد بود زیرا میزان انتقال اطلاعات در حین رندر به اوج خود میرسد. برای کیس رندرینگ اسمبل شده حداقل حافظه رم پیشنهادی 16 گیگابایت و حداقل سرعت پیشنهادی رم 3200mhz میباشد.البته در نمونه های اقتصادی تر که کاربر نسبت به پروژه های خود نیازی به صرف هزینه اضافی ندارد، میتوان از رم هایی با سرعت 2400 mhz نیز استفاده کرد.
در کیس طراحی اسمبل شده، مهمترین فاکتور انتخاب رم مقدار حافظه ی آن است .زیرا در حین انجام پروژه هایی با وضوح تصویر بالا، حجم زیادی از رم اشغال میگردد و عدم وجود حافظه رم کافی میتواند باعث بروز مشکلات نرم افزاری برای سیستم مانند فریز شدن را  به همراه داشته باشد.

رم بار سیستم های رندرینگ


فضای ذخیره سازی در سیستم رندرینگ اغلب درگیر تبادل اطلاعات میباشد، پس از این رو علاوه بر سرعت انتقال اطلاعات ، طول عمر حافظه نیز یکی از فاکتور های مهم انتخاب آن است.
SSD های استفاده شده در کیس رندرینگ اسمبل شده عموما m.2  nvme (غیر از مدل های اقتصادی) میباشند زیرا علاوه بر سرعت بالا دارای طول عمر بالا نیز میباشند.همچنین در سیستم های رندرینگ هارد های HDD نیز باید دارای سرعت انتقال بالایی باشند زیرا مقدار تبادل اطلاعات از فایل های ذخیره شده بالاست و سرعت انتقال داده نقش مهمی در صرفه جویی زمان دارد.
در سیستم طراحی اسمبل شده، استفاده از ssd  برای تسریع در انجام برنامه ها و جلوگیری از بروز مشکلات  نرم افزاری و وقفه در حین انجام پروژه توصیه میشود. هارد های hdd مورد استفاده در سیستم های طراحی عموما برای آرشیو اطلاعات مورد استفاده قرار میگیرد و از طرفی اطلاعات ذخیره شده عموما دارای حجم پایین میباشند.از این رو استفاده از هارد های عادی با مقدار حجم مناسب در این سیستم ها میتواند پاسخگوی نیاز افراد باشد.


کارت گرافیک سیستم های رندریگ ، نسبت به پروژه و نرم افزار های مورد استفاده تهیه میشوند. مواردی همچون میزان حافظه ی کارت گرافیک،تعداد هسته، قابلیت هایی مانند ray tracing  و سری کارت گرافیک همگی در عملکرد کارت گرافیک هنگام رندر کردن دخیل هستند.ولی اگر بخواهیم یک بررسی به صورت کلی داشته باشیم، میزان حافظه ی کارت گرافیک و تعداد هسته های پردازشی آن از عواملی هستند که در انجام تمام پروژه های رندریگ به کار میروند. البته برای انتخاب کارت گرافیک مناسب باید از جوانب مختلف آنرا بررسی کرد که سایت جهان بازار به زودی مطالب جامعی برای این امر در اختیار شما قرار خواهد داد.

در انتخاب کارت گرافیک برای طراحی، پروسه ی پیچیده ای پیش و روی خود ندارید، زیرا در سیستم طراحی  رزولوشن خروجی تصویر، مقدار حافظه کارت گرافیک و قدرت پردازشی آن، عوامل موثر در تولید تصویر با رزولوشن بالاست. البته در برخی موارد قابلیت ray tracing  نیز برای کاربر اهمیت دارد.لازم به ذکر است در سیستم های طراحی نیازی به صرف هزینه های بالا برای تهیه ی کارت گرافیک هایی با قدرت پردازشی بالا نیست. به صورت کلی میتوان گفت با در نظر گرفتن دو فاکتور اصلی حافظه و قدرت پردازش کارت گرافیک و فاکتور انتخابی rtx  کارت ایده آل برای طراحی را انتخاب نمود.


منبع تغذیه استفاده شده در کیس رندرینگ نیازمند توان خروجی بالاست. چون قطعات استفاده شده در این کیس ها عموما قطعات بالا رده ای هستند که توان مصرفی بالایی نیز دارند.پس برای عدم بروز مشکل درحین استفاده از کیس، بهتر است به میزان توان خروجی پاور دقت شود. همچنین تاثیر پاور در سلامت قطعات به شدت بالاست زیرا سیستم های رندرینگ به صورت طولانی مدت زیر فشار بالا کار میکنند و احتمال بروز نوسان در صورت استفاده از پاور نامناسب و وارد کردن آسیب به قطعات بالا میرود.

منبع تغذیه های استفاده شده در سیستم های طراحی باید به گونه ای انتخاب شوند که علاوه سازگاری با سیستم در صورت نیاز قابلیت پشیبانی از ارتقای قطعات را نیز دارا باشند. همچنین استفاده از پاور های برند های معتبر به شدت توصیه میشوند زیرا توان خروجی پاور های متفرقه اغلب غیر واقعی بوده و میتواند باعث بروزمشکلات در سیستم به خصوص در صورت ارتقای آن شود.


کیس ، فن و خنک کننده در کیس رندرینگ دارای بیشترین اهمیت بین بقیه کیس های اسمبل شده میباشد. با روشن بودن های طولانی مدت سیستم تحت فشار پردازشی بالا، گرمای تولید شده داخل کیس به شدت افزایش میابد. با افزایش دمای قطعات،علاوه بر کاهش عملکرد کیس، به قطعات آن نیز آسیب وارد شده یا باعث کاهش طول عمر چشمگیر آنها میشود. پس انتخب کیس مناسب با فضای داخلی کافی و چینش اصولی فن ها، مدیریت کابل ها و سیستم تهویه هوا امری بسیار حیاطیست.
همچنین در انتخاب فن پردازنده کیس رندرینگ باید دقت داشت که فن متناسب با حداکثر دمای تولیدی پردازنده انتخاب شود تا در حین رندر با مشکل دمای بالا پردازنده مواجه نشد.

در کیس طراحی، یک سیستم خنک کننده استاندارد میتواند پاسخگوی نیاز سیستم شود. از آنجایی که در طول کار با سیستم های طراحی،پردازش های سنگین و فشار وارده بر سیستم به صورت ممتد و پیوسته نیست، میزان گرمای تولیدی نیز کمتر است، پس با فن پردازنده و کیس مناسب و رعایت چینش فن ها و مدیریت کابل ها میتوان دمای سیستم را به راحتی کنترل کرد.


ایا میتوان قطعات کیس های اسمبل شده را تغییر داد؟


بله! شما میتوانید قطعه مورد نظر خودتان را با توجه به سازگاری با سایر قطعات باندل تعویض نمایید.
حتی تیم جهان بازار این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید باندل شخصی سازی شده خودتان را سفارش دهید.
در صورت نیاز درخواست خود را در بخش مربوطه ثبت نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما مشتریان گرامی باشند.

جهت استعلام و خرید کیس رندرینگ و طراحی درخواست مشاوره ثبت کنید.

گارانتی جهان بازار


قطعات مورد استفاده در کیس های اسمبل شده جهان بازار از بهترین قطعات موجود در بازار ایران میباشند.
تمامی قطعات قبل از تحویل به شما مشتریان عزیز توسط تیم مجرب بخش اسمبلینگ جهان بازار کاملا تست شده و پس از گذراندن مراحل مذکور در باندل مد نظر به کار می رود.
شرکت جهان بازار برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز،برای تمامی کیس های اسمبل شده خود گارانتی طلایی یکساله در نظر گرفته است تا شما مشتریان گرامی با نهایت اطمینان به خرید خود بپردازید.


نحوه خرید از جهان بازار


شما مشتریان گرانقدر با دو روش میتوانید از مجموعه جهان بازار خرید نمایید:

روش اول خرید به شکل حضوری است که براساس آن مشتریان ساکن تهران می‌توانند با مراجعه به دفتر مرکزی شرکت “جهان بازار”، اقدام به خرید سیستم مد نظر خود نمایند.

روش دوم خرید به شکل اینترنتی است که میتوانید سفارش خود را از سایت جهان بازار ثبت نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.


مقایسه ( 0 مورد )