قوانین عودت کالا

هدف جهان بازار فقط فروش نیست، بلکه آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت مهم ما بوده است. تیم جهان بازار در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

برای عودت کالای خراب طبق شرایط زیر حتما قبل از بازگشت کالا درخواست خود را با ضمیمه عکس از محصول در بخش تیکت سایت جهان بازار ثبت نمایید و جواب شما و نوبت دهی انجام میگردد.در غیر اینصورت کالای شما پذیرفته نمیشود.از هماهنگی جهت ارسال کالای خراب به صورت تلفنی جدا خودداری نمائید  ، در غیر این صورت بروز کالا هیچگونه مسئولیتی در قبال کالا برگشتی ندارد.

مهلت تست 5 روزه کالای استوک چیست؟

کالاهای استوک همگی در جهان پردازش تست کامل میگردند و برای مشتریان گرامی ارسال میشود.مهلت تست 4 روزه جهت تست هنگ و نا سازگاری با نرم افزار توسط مشتری بعد از ارسال کالا می باشد و درصورت تصمیم به برگشت کالا قبل از 4 روز مهلت تست میبایست ثبت کتبی و تیکت زده باشد و تاییدیه گرفته شود و شرط مهم این است که کالا باید روشن و با تصویر عودت گردد.

جهان پردازش به هیچ عنوان برگشت وجه و خسارت ندارد و تنها دستگاه برگشتی از مشتریان عزیز را تعویض یا تعمیر و یا با مدل جایگزین جابجا میکند.

  • مسئولیت هر گونه شکستگی .توقیف کالا.سرقت و خرابی که در اثر حمل باشد به عهده مشتری میباشد و جهان بازار هیچ مسئولیت قبول نمیکند.
    جهان بازار کالا را به درخواست مشتری به موسسات حملی که هنگام سفارش کالا تحویل میدهد و رسید تهیه میکند و برای مشتری ارسال میکند و بروز هر گونه خسارت بر عهده مشتری است.قبل ارسال کالا فیلم و عکس سلامت کالا برای مشتریان عزیز ارشیو میباشد .

شرایط استفاده از ضمانت 24 ساعته کالا نو چیست؟

  • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.(در زمان تحویل ظاهر کالا، ایراد گارانتی حتما باید توسط خریدار چک شود).
  • لازم است کارتن و جعبه کالا تا زمان مجدد ارسال نزد خریدار نگهداری شود
  • وجود مغایرت کالا در وب سایت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش جهان بازار از طریق تیکت ثبت گردد.
  • کالاهای که دارای گارانتی اصالت و ضمانت کالا می باشند به هیچ وجه تعویض ندارند.

All search results