بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت جهان بازار. در این مقاله قصد داریم بهترین کیس های دست دوم را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید و با بهترین کیس دست دوم را بشناسید.

بهترین کیس های دست دوم

منظور از خرید کیس دست دوم چیست؟ 

 

مطمئنا شما با شنیدن واژه ” استوک ” معانی و مصداقهای متفاوتی به ذهنتان خطور میکند و در واقع هر کدام به نوعی یک تعریف عام از آن دارید. استوک (Stock) در زبان انگلیسی به معنی کالای ذخیره و یا موجود در انبار میباشد ولی در زبان فارسی برای انواع کالاهای دست دوم بکار برده میشود. اینکه “استوک” چگونه و چرا چنین تعبیری در فارسی پیدا کرده است در این بحث نمی گنجد ولی آنچه که مشخص است این است که کالاهای دست دوم را  عموما با نام استوک میشناسیم. اما لازم است بدانیم که همیشه اجناس استوک، کارکرده و دست دوم نیستند. 

 مزایایی کیس استوک چیست؟

 

مهم ترین عامل برای انتخاب یک دستگاه استوک تفاوت قیمت بین یک دستگاه استوک و دستگاه آکبند است این تفاوت در مینیمم ترین حالت از چند برابر شروع می شود و گاه به دهها برابر می رسد یک دستگاه استوک به قیمت واقعی 2 میلیون تومان احتمالا قیمت آکبند آن 6 میلیون تومان به بالاست و گاه به 20 میلیون هم می رسد. به همین دلیل اگر به دنبال خرید کیس دست دوم ارزان قیمت هستید به شما توصیه می کنم حتما کیس های استوک جهان بازار دنبال کنید.

کیس استوک لنوو مدل Lenovo M71e

 

کیس دست دوم مدل Lenovo M71e محصولی از کمپانی لنوو  است. این مینی کیس دست دوم حافظه ای 500 گیگابایتی با سرعت چرخش 5400rpm دارد که نسبت به قیمت و ابعاد آن بسیار عالیی می باشد. کیس Lenovo M71e دارای رم 4 گیگابایت است که سرعت نسبتا خوبی دارد.

جهان بازار / بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

کیس استوک تاور دل مدل Optiplex 780

 

کیس دست دوم استوک مدل Optiplex 780-380 محصولی از کمپانی دل  است. این مینی کیس حافظه ای 160 گیگابایتی با سرعت چرخش 5400rpm دارد که نسبت به قیمت و ابعاد آن بسیار عالیی می باشد. کیس Optiplex 780-380 دارای رم 2 گیگابایت است که سرعت نسبتا خوبی دارد.

جهان بازار / بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

مینی کیس استوک اچ پی HP A6

 

کیس دست دوم استوک مدل HP A6 محصولی از کمپانی HP است. این مینی کیس دست دوم حافظه ای 320 گیگابایتی با سرعت چرخش 5400rpm دارد که نسبت به قیمت و ابعاد آن بسیار عالی می باشد. کیس HP A6 دارای رم 4 گیگابایت است که سرعت نسبتا خوبی دارد.

جهان بازار / بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

کیس استوک اچ پی مدل 8300

 

مینی کیس دست دوم استوک مدل 8300 یکی دیگر از محصولات شرکت HP را است این مدل کیس استوک که به صورت اماده اسمبل شده است دارای تمامی قطعات اصل یک سیستم کامپیوتری را میتوانید در این کیس مشاهده کنید همچنین دارای وزن و حجم بسیار کمی است که نسبت کیس های دست دوم دیگر وزن مناسبی دارد.

جهان بازار / بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

 

کیس استوک مینی اچ پی 800 G1

 

مینی کیس دست دوم hp استوک 800 G1 این مدل کیس دست دوم توسط شرکت hp ساخته شده است. این مدل به صورت مینی کیس روانه بازار شده است و دارای پردازنده cpu i5 است که از تکنولوژی Intel به کار رفته است. از ویژگی های مهم این مینی کیس استوک می توان به USB3 های متعدد آن اشاره کرد این کیس دارای رم 4 گیگ از نوع DDR3 است حافظه داخلی 500 گیگابایت این مینی کیس را منحصر به فرد تر کرده است.

جهان بازار / بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

کیس استوک مینی اچ پی 600 G1

 

مینی کیس دست دوم hp استوک 600 G1 این مدل کیس دست دوم که توسط شرکت hp ساخته شده است. این مدل کیس به صورت مینی کیس ساخته می شود و دارای cpu i5 است که از تکنولوژی Intel به کار رفته است  که دارای ویژگی های بسیاری نسبت به مدل های مشابه را در خود دارد دارای 10 پورت USB است که در صورت هرگونه نیاز به پورت USB شما را بی نیاز میکند و این مدل کیس دست دوم دارای بدنه ای بسیار محکم و فلزی است که در برابر هر گونه ضربه بسیار مقاوم است.

جهان بازار / بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

کیس استوک تاور اچ پی 600 G1

 

کیس دست دوم hp استوک 600 G1 این مدل کیس دست دوم که توسط شرکت hp ساخته شده است. این مدل کیس به صورت تاور کیس ساخته می شود و دارای cpu i5 است که از تکنولوژی Intel به کار رفته است  که دارای ویژگی های بسیاری نسبت به مدل های مشابه را در خود دارد دارای 10 پورت USB است که در صورت هرگونه نیاز به پورت USB شما را بی نیاز میکند و این مدل کیس دست دوم دارای بدنه ای بسیار محکم و فلزی است که در برابر هر گونه ضربه بسیار مقاوم است.

جهان بازار / بهترین کیس های دست دوم جهان بازار

لیست قیمت کیس های استوک جهان بازار 

 

کیس استوک لنوو Lenovo M71e

 

کیس استوک تاور اچ پی 600 G1

کیس استوک اچ پی مدل 8300

 

مینی کیس استوک اچ پی HP A6

کیس استوک تاور دل Optiplex 780

کیس استوک مینی اچ پی 600 G1

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

All search results