مزایا و معایب لپ تاپ استوک

مزایا و معایب لپ تاپ استوک:  بسیاری از افراد ، در هنگام خرید لپ تاپ ، به سراغ لپ تاپ های استوک یا دست دوم می روند . چرا که این لپ تاپ ها در صورت سالم بودن ، علاوه بر تامین نیاز این افراد ، هزینه ی کمتری را بر خریدار تحمیل می کنند. اکنون شرکت جهان بازار میخواهد تمام نکات مهم در مورد معایب و مزایایی خرید لپ تاپ دست دوم را به شما دوستان آموزش دهد.

خرید لپ تاپ دست دوم

مزایایی لپ تاپ استوک 

  1. یکی از مهم ترین عوامل که کاربران را به سمت لپ تاپ کار کرده و استوک میبرد قیمت پایین لپ تاپ استوک می باشد. لپ تاپ استوک برای اشخاصی که قیمت برایشان مهم است بسیار حائز اهمیت است. 
  2. عموما لپ تاپ های دست دوم از لحاظ بدنه بسیار قوی هستند.
  3. به یاد داشته باشید قطعات این لپ تاپ های استوک بسیار عالی و با کیفیت می باشد.

معایب لپ تاپ استوک

  1. جدید نیستند . یعنی این لپ تاپ ها زمانی به عنوان استوک به فروش می رسند که فصل فروششان تمام شده باشد . بهتر بگوییم نمی توانید یک لپ تاپ استوک آخرین مدل داشته باشید .
  2.  لپ تاپ استوک ، ظریف نیست و رنگ های متنوعی ندارند .
  3. باید خیلی در خرید این لپ تاپ ها دقت کنید ! اگر نمی دانید چه لپ تاپی خریداری کنید می توانید مقاله “در هنگام خرید لپ تاپ استوک باید به چه مواردی توجه کنیم” چرا که برخی فروشندگان سود جو ، با وارد کردن شوک به باتری از کار افتاده ، آن را برای 48 ساعت به کار می اندازند . پس بهتر روی تست های کمتر از سه روز ، خیلی حساب باز نکنید.

سخن آخر 

 

همانطور که مشاهده فرمودید لپ تاپ های استوک ، می توانند انتخاب بسیار مناسبی باشند . اما باید حتما لپ تاپ را امتحان کنید . با خرید از شرکت جهان بازار  ، می توانید با خیال راحت لپ تاپ استوک بخرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

All search results