جهان بازار / اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان

اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان 

 
امکاناتی که یکی از ویژگی های عمده آنها حفاظت از حریم شخصی است. پس اگر شما هم همیشه به اینترنت وصل و نگران این هستید که کسی وارد دایره خصوصی تان شود، دست به کار شوید و اپلیکیشن های حفاظتی را دانلود کنید. در این لیست سعی کرده ایم اپ های متنوعی را که قابلیت های مختلفی دارند، معرفی کنیم.Folder Lockفولدر لاک در واقع یک اپلیکیشن محافظت فایل است و شما می توانید آن را رایگان دریافت کنید. یکی از ویژگی های مهم این اپلیکیشن این است که در تمام پلتفرم های موبایل و دسکتاپ قابل دسترسی است اما مهم ترین ویژگی فولدر لاک، آف لاین کار کردن آن است. پس اگر از آن دسته از کاربران هستید که نسبت به اپلیکیشن های آنلاین محافظتی دل چرکی هستید، می توانید از «قفل پوشه» استفاده کنید.
اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان

اما مسئله دیگری که می تواند استفاده از این اپلیکیشن را برای تان جالب تر کند، عکاسی از افرادی است که وارد حریم خصوصی تان می شوند. شما بعدا می توانید از این عکس ها علیه شان استفاده کنید. برای استفاده از فولدر لاک فقط کافی است که یک پین کد چهار رقمی، رمز عبور کامل یا پترن تعریف کنید.

با کمک این اپ حتی می توانید پا را فراتر هم بگذارید و برای این که کسی از راز موفقیت تان سر در نیاورد، آیکنش را هم مخفی کنید. فولدر لاک، حتی یک اکانت فیک، برای گمراه کردن هکرها درست می کند. اگر می خواهید تدابیر امنیتی بیشتری بیندیشید و فضای موبایل تان را خفن تر کنید هم می توانید از نسخه پولی آن استفاده کنید که امکانات بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد. فولدر لاک از تمامی سیستم های عامل اندروید و iOS حمایت می کند.Privacy Shadeاگر از سرک کشیدن های مسافران اتوبوس و مترو به موبایل تان خسته شده اید، اگر می خواهید دوستان و حتی خانواده تان از محتوای صفحه نمایش گوشی تان سر در نیاورند، از Privacy Shade استفاده کنید. این اپلیکیشن در واقع یک اپ نمایشی است و این قابلیت را به شما می دهد که تمام صفحه نمایش گوشی تان را بپوشانید و روی آن سایه بیندازید.
 اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان
شما می توانید با استفاده از این اپ، تنها بخش کوچکی از صفحه نمایش موبایل تان را که دوست دارید، باز کنید. با این کار شما می توانید چشم کنجکاوان جستجوی صفحه نمایش تان را ببندید. پس اگر می خواهید عکس های شخصی تان را ببینید، با خیال راحت و با کمک این اپ روی صفحه نمایش سایه بیندازید و از عکس های مهمانی دیشب تان لذت ببرید.Avast! Free Mobile Securityاین اپ یکی از قدرتمندترین و پرطرفدارترین اپ های امنیتی است. استفاده از Avast برای شما کاملا سودمند است. با کمک این اپ شما می توانید ویروس های موبایل تان را بکشید، اپلیکیشن های تان را مدیریت کنید و به اپ های تان قفل بزنید. با استفاده از این اپ شما می توانید با خیال راحت وبگردی کنید و نگران نرم افزارها و هکرهایی که در کمین تان نشسته اند، نباشید.
 اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان
به اضافه همه اینها Avast یک آنتی ویروس هم هست. این آنتی ویروس یک اسکنر حرفه ای است و این قابلیت را دارد که در وقت تان صرفه جویی کنید و اسکن را زمانی که شما خوابید انجام دهد. پس با خیال راحت بخوابید، چون Avast بیدار است. البته Avast تنها از سیستم های اندروید حمایت می کند و اگر سیستم عامل گوشی تان iOS است باید به دنبال اپ دیگری بگردید.Norton Security and anti-virusاین اپ از شما و دستگاه شما علیه تهدیداتی مثل برنامه های مخرب و به سرقت رفتن اطلاعات محافظت می کند اما مسئله ای که می تواند استفاده از این اپ را هیجان انگیز کند، زمانی است که موبایل شما گم می شود یا به سرقت می رود.
 اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان
در واقع نورتون مثل یک کارآگاه آنلاین، گوشی گمشده شما را دوباره پیدا می کند. اگر هم نتوانست وظیفه پیدا کردن را درست انجام دهد، اطلاعات گوشی تان را به طور کامل پاک می کند تا کسی نتواند به آن دسترسی داشته باشد. از دیگر ویژگی های این آنتی ویروس، شناسایی و بستن اپلیکیشن هایی است که سرعت گوشی شما را کاهش می دهند.DuckDuck Go Searchداک یک اپ مثل گوگل، بینگ یا یاهو است. استفاده از داک می تواند جالب باشد، چرا که محتوای جستجوی شما در این موتور ثبت نمی شود؛ یعنی شما با خیال راحت می توانید به دنبال تحقیقات علمی تان بگردید بدون این که نگران این باشید که شرکتی به جستجوهای اینترنتی تان نگاه می کند.
 اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان
البته داک همانطور که از اسمش بر می آید، یک موتور جستجو است و در ردیف اپ های امنیتی قرار نمی گیرد اما برای شما که می خواهید در زمان جستجو حریم تان حفظ شود، می تواند مناسب باشد.Glass Wireبا کمک این اپ شما می توانید ببینید چه اپ هایی در حال استفاده از دیتای شما هستند. گلس در زمانی که اپی در حال استفاده از دیتای شماست، هشدار می فرستد. این راه خوبی برای فهمیدن مقدار دیتای مصرفی هر کدام از اپ های شماست.
 اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان
با این روش شما می توانید موبایل تان را به راحتی مدیریت کنید اما استفاده از گلس زمانی مهم می شود که با کمک همین ویژگی می توانید از هر فعالیت عجیبی که در موبایل تان در حال انجام است هم سر در آورید.

2 دیدگاه برای “اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

All search results