جهان بازار / مزایای استفاده از آنتن مجزا در ماینر هلیوم

مزایای استفاده از آنتن مجزا در ماینر هلیوم


برای ماینر های هلیوم دو مدل آنتن برای استخراج راحت تر رمز ارز هلیوم وجود دارد. 

1 – مدل دایرکشنال (directional) : در این مدل آنتن ها زاویه پرتاپ موج 180 درجه محدود می باشد.

2 – اومنی omni : زاویه پرتاپ این مدل محدود نیست و در تمام جهات منتشر می شود.

قدرت پرتاب امواج آنتن ها (واحد dbi) : این فاکتور به قدرت آنتن هلیوم بستگی دارد و در انتن های مختلف متفاوت است. و در انواع مختلف dbi12 – dbi11 – dbi10 – dbi9 – dbi8 – dbi7 – dbi6 به بازار عرضه شده است.

خرید ماینر هلیوم milesight ug65

 

جهان بازار / مزایای استفاده از آنتن مجزا در ماینر هلیوم

تفاوت نحوه دریافت و پرتاب امواج در آنتن های هلیوم


در آنتن های هلیوم هرچه dbi آنتن بیشتر باشد زاویه پرتاب کم و برد آن بیشتر می شود. در زیر مقایسه پوشش و پرتاپ آنتن های ماینر هلیوم به خوبی در تصویر قابل مشاهده است.

خرید آنتن تقویتی ارز هلیوم 6dBi

مزایای استفاده از آنتن مجزا برای ماینر هلیوم


استفاده از آنتن تقویتی در استخراج ارز هلیوم بسیار موثر بوده و سبب اتصال بهتر با آنتن های اطراف می شود. استفاده از آنتن تقویتی ماینر هلیوم امکان اتصال به دستگاه های اطراف تا فواصل بیشتر از آنتن فابریک را آسان تر کرده.
چنانچه میزان اتصال با ماینر های اطراف بیشتر باشد درآمد ماینر بالاتر می رود، و ارز هلیوم به راحتی استخراج می شود. شبکه هلیوم طوری طراحی شده که در ازای پوشش و کمک به ساخت شبکه هلیوم به ماینرها پاداش می‌دهد. در مناطقی که ازدحام بیشتر باشد. دستگاه شما در چلنج ها شرکت کرده و از این طریق دستگاه ارز هلیوم استخراج و درآمد بیشتری کسب می کند. با توجه به آپدیت جدید هلیوم آنتن های با dbi بالا کاربردی نداشته و برای مناطق پرتراکم از لحاظ تعداد دستگاه، مناسب ترین نوع آنتن از 5 تا 7dbi می باشد.

جهان بازار / مزایای استفاده از آنتن مجزا در ماینر هلیوم

برای ماینر هلیوم کدام آنتن مناسب است ؟


برای مکان های با تراکم بالای تعداد دستگاه، همان آنتن خارجی هلیوم با قدرت موج 4DBI بسیار مناسب می باشد. برای اطراف شهر آنتن های فایبرگلاس 6 دسی بلی کافی است. برای روستا ها آنتن خارجی هلیوم با فرکانس ۹۱۵ مگاهرتز و بهره آنتن ۸ دسی‌بل توصیه می شود. و برای مکان های بسیار دورافتاده استفاده از آنتن هلیوم 10DBI برای ماینرها بسیار مناسب تر است.

محل قرار گیری مناسب آنتن ماینر هلیوم


بهترین محل قرار گیری هات اسپات (ماینر هلیوم) در بالاترین نقطه و در فضای باز می باشد. برای امواج و دریافت دیتا ارز هلیوم ارتفاع عامل اساسی در استخراج می باشد. هرچه آنتن متصل به ماینر در ارتفاع بالاتری باشد، دریافت سیگنال راحت تر و درآمد حاصل بیشتر خواهد بود. چنانچه می خواهید ماینر را در اطراف پنجره نصب کنید در نظر داشته باشید توری وجود نداشته باشد.

جهان بازار / مزایای استفاده از آنتن مجزا در ماینر هلیوم

  • احسان شهیدی
  • اردیبهشت 26, 1401
  • 44 بازدید

2 دیدگاه برای “مزایای استفاده از آنتن مجزا در ماینر هلیوم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

All search results